Воронов пішов із посади очільника «освітнього» департаменту

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов звільнився з посади за власним бажанням.

Про це інформує «ВиЧЕрпно».

Заяву на звільнення підписав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко  14 січня. Воронов написав заяву за власним бажанням у зв’язку з тим, що виграв конкурс на посаду директора Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище». Там готують продавців, верстатників, пекарів-кондитерів, кухарів, барменів, офіціантів тощо.

Так, пропрацював Сергій Воронов на посаді очільника департаменту освіти майже три роки, адже призначили його у березні 2018 року. На власній сторінці у «Фейсбук» він зазначив, що боротися за крісло не має бажання:

«Сьогодні, після місцевих виборів, бачення міської влади дещо змінилось. А витрачати всю свою життєву енергію на боротьбу за крісло — нема ніякого бажання. Саму посаду завжди використовував, аби бути корисним іншим. І мені приємно, що це часто вдавалось робити, розв’язуючи ті чи інші питання, постійно будучи на зв’язку з учасниками освітнього процесу, працюючи 24/7».

Як повідомляв сайт vikka.ua, у більшості навчальних закладів на Черкащині канікули завершилися.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут