«Вільні демократи» розповіли черкасцям, як знизити тариф на тепло на 30%*

Жителі 108 будинків мікрорайону «Припортовий» у Черкасах можуть зменшити тарифи на тепло на 30%.

Для цього необхідно змінити постачальника послуги: замість КП «Черкаситеплокомуненерго» підключитися до теплоносія Черкаської ТЕЦ. Про це представники Партії вільних демократів розповіли мешканцям під час зустрічі у дворі багатоповерхівок по вулиці Іллєнка, 11 та Іллєнка, 9.

«Знизити тариф для ваших будинків можливо. Сплачувати за тепло на 30% менше – абсолютно реально. Ваш будинок може спокійно перейти на постачання тепла від Черкаської ТЕЦ. Нещодавно змінилося законодавство, і тепер мешканці як споживачі послуг можуть самостійно обирати собі постачальника газу, електроенергії, тепла тощо. Маєте право вибору, можете відмовитися від послуг «Черкаситеплокомуненерго», де вартість на третину більша. І що важливо: є технічна можливість для ваших будинків перейти на споживання опалення від ТЕЦ», – наголосив під час зустрічі лідер партії Олександр Згіблов.

«Вільні демократи» готові влаштувати зустрічі зі спеціалістами та представниками Черкаської ТЕЦ, аби містяни більш детально дізналися про таку можливість.

За словами Олександр Згіблова, якщо завантажити Черкаську ТЕЦ на повну потужність, то в результаті тариф для населення може бути знижений ще більше.

Мешканці також скаржилися на те, що доводиться сплачувати чималі суми коштів за обслуговування ІТП в їхньому будинку та небажання комунального підприємства передавати ІТП на баланс ОСББ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, жителям Черкас представили команду «Вільних демократів» від третього округу.

*Іміджева інформація

Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
КИЦЯ
КИЦЯ
6 місяців тому

ТАКИЕ умные Почему РАНЬШЕ не СНИЖАЛИ ? НЕ БЫЛО ВЫБОРОВ ГАВНОЕДЫ

Стали свідком новини? Тисніть тут