Вартість проживання в черкаських гуртожитках для студентів зросла в 1,5 раза

Черкаським студентам за проживання в гуртожитках доведеться викласти в 1,5 раза більше грошей, ніж це було торік. Про це інформують на сайтах ЧНУ імені Б. Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету.

Фото гуртожитку з сайту ЧНУ

У ЧНУ імені Б. Хмельницького повідомляють, що щомісячна оплата за проживання в гуртожитку досі дорівнювала 520 грн. Така сума була незмінна з 1 грудня 2017 року. Тепер же, відповідно до наказу, становитиме 800 грн. У пресслужбі кажуть, це пов’язано зі здорожчанням комунальних послуг і закономірно – зі збільшенням прожиткового мінімуму, зарплатні й, відповідно, студентських стипендій.

Про здорожчання оплати за проживання для студентів йдеться і в наказі ЧДТУ. Щоправда, залежно від спеціальностей і розташування гуртожитка вартість коливається від 653 до 800 грн на місяць (досі було в межах 505–520 грн).

Згідно з правилами, вартість проживання в гуртожитку не має перевищувати 40% розміру мінімальної академічної стипендії. Досі черкаські студенти отримували 1300 грн на місяць, тепер же академічна стипендія складає 2000 грн, тож здорожчання ціни за проживання в гуртожитку закономірне.

Читайте також: Протидія тероризму на Черкащині: проведуть «виховні години» й просять пильнувати дітей.

Читайте новини vikka.ua у зручному форматі:

телеграм-канал,

сторінка у фейсбуці,

акаунт в інстаграмі,

ми в TikTok.

Усі відео ТК «ВІККА» доступні на ютюб-каналі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net