В Умані виявили старе єврейське поховання (ФОТО)

В історичній частині міста Умань біля одного з готелів у районі паломництва хасидів знайдено людські рештки. Саме в цьому мікрорайоні було поховано Цадіка Нахмана — засновника брацлавського хасидизму. Про це повідомляє інформаційне агенство УНН.

Фото – агенство УНН

У виданні зазначають, що, виходячи із розташування останків, чітко вказується на те, що будівельники розкопали старовинний єврейський цвинтар.

Фото – агенство УНН

“Вперше на людські останки біля цього готелю натрапили навесні будівельники, коли почали копати котлован. Проте будівельники та власник готелю не повідомили про знахідку в поліцію, а вивезли частину решток разом із землею у невідомому напрямку”, – розповідає уманець Олексій.

Нові кістяки було знайдено поруч із місцем, де вже було знайдено людські рештки.  Через кілька місяців після дощової погоди землю розмило, і хасиди помітили людські кістки.

Наступного дня близько 20 хасидів взяли до рук лопати і почали копати там, де побачили скелет. Усього за кілька годин було зібрано близько 30 кісток.

“Ця територія – старовинний юдейський цвинтар. Це святе місце. Тут взагалі не можна будувати! – розповів один із хасидів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net