В Умані мають знести 8-поверховий будинок – рішення суду

В Умані в районі паломництва хасидів суд постановив знести 8-поверховий будинок, що був побудований незаконно. Про це стало відомо з Реєстру судових рішень, передає JewishNews.

Йдеться про об’єкт будівництва, що розташований в межах охоронної зони пам’ятника «Могила Цадика Нахмана 1811 року».

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду міста Київ постановив знести власним коштом самочинно збудований восьмиповерховий будинок, тому що збудований відповідачем восьмиповерховий будинок є самочинним будівництвом, будівництво якого здійснюється з порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

За інформацією Об’єднаної єврейської общини України, ця будівля розташована на території єврейського цвинтаря.

З 17 об’єктів нерухомості в місті Умані, що були побудовані самочинно, тобто з порушенням чинного законодавства, шість об’єктів належать до зони меморіального комплексу могили раббі Нахмана з Брацлава, що є пам’яткою історії місцевого значення, підлеглою державній охороні.

Нагадаємо, що у вересні минулого року в історичній частині міста Умань біля одного з готелів у районі паломництва хасидів знайдено людські рештки. Саме в цьому мікрорайоні було поховано Цадіка Нахмана — засновника брацлавського хасидизму.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net