Українців запрошують дешево й красиво відпочити на Черкащині (ВІДЕО)

У Черкаській області можна побачити гори, створені ще льодовиком, а також побувати в місцях із широким Дніпром і унікальним озером. Провести вихідні на Канівщині можна не дорого, але красиво. Про це йдеться в сюжеті "Сьогодні".

Від села Бучак до озера близько десяти кілометрів. Відпочивати тут сподобається любителям купання, роболовлі та ночівлі в наметах. Озеро оточене лісом, збоку є перешийок – лише 15 метрів розділяє озеро і Дніпро, який в цьому місці чи не найширший. У 15 км вниз за течією розташована Канівська ГЕС.

Оглянути околиці можна із Чернечої гори, де знаходиться могила Кобзаря. Туристів чекає також музей Тараса Шевченка і хата-мазанка, в якій колись жив перший доглядач могили поета.

Єдині в центральній Україні гори теж розташовані в Каневі. Вони невеликі – до 300 м в висоту, але створені ще льодовиком. Якщо не полінуватися і піднятися сходами на одну з таких канівських гір, можна побачити старовинну церкву. Вхід у неї завжди відкритий.

Успенському собору майже 900 років – він пам'ятає ще Київську Русь. Щоправда, перший будинок було спалено, а нинішній варіант побудували 200 років тому.

Як повідомляв сайт vikka.ua, заповідник "Трипільська культура" запрошує черкащан на Толоку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут