У Золотоноші уся сімейна амбулаторія перейшла на дистанційну форму роботи

З 16 грудня в амбулаторії №3 Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги усі лікарі загальної практики та педіатри перебувають на лікуванні.

Проводити прийом хворих у цьому закладі нікому, він переведений на дистанційну форму роботи, пише Золотоноша.City.

Хворим, які обслуговуються в цій амбулаторії, рекомендовано звертатися за телефоном. Незважаючи на хворобу, лікарі працюватимуть дистанційно. З приводу рецептів хронічно хворим, варто звернутися до реєстратора, їх і далі виписуватимуть безперебійно, хоч і з затримкою.

«Пацієнтів у невідкладному стані: гіпертонічний криз, підозра або підтверджена пневмонія тощо, реєстратори направлятимуть в амбулаторії №2 або №1, – пояснює тимчасово виконуючий обов’язки директора КНП «Золотоніський міський центр медико-санітарної допомоги» Олександр Прокопчук. – Ми не можемо прогнозувати дату відновлення роботи та повноцінне функціонування амбулаторії. Наразі лікарі, котрі залишаються на прийомі, несуть колосальне навантаження. Адже у Золотоноші більше 400 хворих з підтвердженим COVID-19, а на прийомі лишилося 5 сімейних лікарів і 2 педіатри. Це поза межами людських можливостей. Тому просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, не панікувати, без потреби не спішити до амбулаторій. Бережіть себе і турбуйтеся про стан рідних та людей, з якими контактуєте».

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині майже дві тисячі медиків захворіли на Covid-19.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут