На Черкащині майже дві тисячі медиків захворіли на Covid-19

За даними МОЗ України, на Черкащині станом на 14 грудня 2020 року кількість захворілих на коронавірусну інфекцію становить 31 тис. 607 осіб.

Заклади охорони здоров’я області подали до Управління Держпраці у Черкаській області повідомлення про професійне захворювання у медичних працівників щодо 1 тис. 858 осіб, інформує пресслужба Управління.

На Черкащині завершено 297 розслідувань гострих професійних захворювань медичних працівників на Covid-19, з них 119 випадків визнано пов’язаними з трудовою діяльністю, 178 випадків – не пов’язаними.

Створено 14 комісій Управління Держпраці у Черкаській області зі спеціального розслідування гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком медичних працівників, що працювали у закладах охорони здоров’я області. Під час проведення спеціальних розслідувань комісіями буде з’ясовано обставини та причини настання гострого професійного захворювання.

Завершено роботу 5 комісій Управління Держпраці у Черкаській області зі спеціального розслідування гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком медичних працівників. Один випадок настання гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком визнано пов’язаним з виробництвом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у тимчасовому госпіталі для хворих із Covid-19 завершують роботи із підведення кисню.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут