У ще одному селі на Черкащині незабаром з’явиться амбулаторія (Фото)

Будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочалося в селі Кочержинці Паланської ОТГ Уманського району.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

За словами голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк, доступні та якісні медичні послуги в умовах нової амбулаторії місцеві жителі зможуть отримувати уже з початку наступного року.

ck-oda.gov.ua

Будівництво спрямоване на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та проводиться за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів. Вартість проекту – 7 млн. 832,5 тис. грн.

Наразі виконане горизонтальне планування території та ведеться будівництво фундаменту. Також проводяться роботи з підведення комунікацій – водопостачання та водовідведення.

«Якість медичного обслуговування великою мірою залежить від умов праці медичних працівників, оснащення установи. В результаті медичні працівники та пацієнти амбулаторії отримають оснащену, згідно вимог, нову будівлю. Переконана, це допоможе краще дбати про здоров’я наших людей», – зазначила Світлана Волошенюк.

Нагадаємо, на Уманщині уже завершили роботи із будівництва нових сучасних амбулаторій у селах Дмитрушки, Ладижинка та селищі Бабанка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ще в одному селі на Черкащині з’явилася новенька амбулаторія.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут