Замість старого будинку культури – новенька амбулаторія. У селі Ярошівка Мокрокалигірської ОТГ відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/10/16145055/DSCF5140-1536x1024-1.jpg)
Відновлене приміщення оснащене всім необхідним для діагностики та надання якісної первинної допомоги. Телемедичне обладнання дозволить консультуватися із вузькопрофільними фахівцями обласних закладів.
У приміщенні оснастили кабінет сімейного лікаря, гінеколога, є кабінет для щеплень, долікарський кабінет для огляду дітей, лабораторія і дитячий куточок. В амбулаторії працює три сімейних лікарі, з якими вже підписали декларації більше 3 тисяч місцевих жителів.
Загалом на будівництво амбулаторії витратили 5,7 млн. грн. Також у кожній амбулаторії є автомобіль.
Додамо, що за 2020 рік на Черкащині вже ввели в експлуатацію 9 оновлених амбулаторій. Ще 13 мають добудувати до кінця року.
Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина може зіткнутися із проблемою дефіциту лікарів.