У мерії Черкас на один Департамент стане більше

Департамент організаційного забезпечення, який був ліквідований у 2019 році, знову повертають у структуру черкаської мерії. Проект рішення про утворення нового структурного підрозділу зареєстрований на сайті міської ради.

Як зазначають у пояснювальній записці, «проектом рішення пропонується оптимізувати структуру виконавчих органів Черкаської міської ради шляхом розумного перерозподілу повноважень між ними».

У 2019 році Департамент організаційного забезпечення був ліквідований. По суті це було політичне рішення. Таким чином тодішні керманичі міста намагалися уникнути відповідальності щодо поновлення на посаді керівника цього департаменту Лілії Маліщук. Вона виграла суди і мала повернутися в мерію.

Міська рада ліквідувала Департамент, а його відділи і управління розподілили між іншими структурними підрозділами.  Лілія Маліщук повернулася в мерію, але вже на зовсім іншу посаду.

Нині ж пропонується повернути Департамент організаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю . Хто його очолить – поки що не відомо. За інформацією наших джерел, це може бути черговим торгом між міським головою та фракціями, які входять до більшості у міській раді. Наш співрозмовник не виключив, що керівником цього підрозділу може стати Лілія Маліщук, яка на останніх виборах балотувалася від ВО «Черкащани».

Як повідомляв сайт vikka.ua, “Свавілля і приниження гідності”: Маліщук не пускають на робоче місце

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net