У Каневі планують поступово відмовитися від пластику

Доповнити екологічну Програму охорони навколишнього природного середовища міста Канева новим пунктом про відмову від одноразового пластику. Відповідне рішення прийняли депутати Канівської міської ради.

"Поетапну відмову від використання пластику одноразового вжитку ми плануємо втілити до 2021 року, – констатує міський голова м. Канів Ігор Ренькас. – Наразі ми розробляємо методи співпраці із бізнесом та мешканцями громади в питаннях поетапної відмови від використання пластику одноразового вжитку, а також створення системи збору пластику і твердих побутових відходів – із забезпечення умов для їхнього ефективного сортування та переробки. Готовий план дій готуємо винести на суд депутатів міської ради до 4 кварталу цього року".

Також обранці планують виступити з ініціативою внесення відповідних змін до Обласної програми охорони навколишнього природного середовища – щодо запровадження та реалізації Програми поетапної відмови від використання пластику одноразового вжитку в Черкаській області до 2021 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці підписалися за заборону поліетиленових пакетів у місцевих крамницях.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут