Online TV
НовиниУ двох черкаських магазинах МК "М’ясний" виявили сальмонелу

У двох черкаських магазинах МК "М’ясний" виявили сальмонелу

Фахівці управління Держпродспоживслужби м. Черкаси провели розгляд скарги щодо грубих порушень санітарних норм і правил та неналежну якість продукції, яка реалізується у двох магазинах МК "М’ясний", що в м. Черкаси. Йдеться про магазини на бульварі Шевченка (зупинка "Новопречистенська") та вулиці Сумгаїтській, 39. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Нагадаємо, курятиною, придбаною в черкаському магазині, отруїлася жителька Чигирина. Після споживання м'яса вона потрапила до інфекційного відділення районної лікарні. Медики поставили діагноз – сальмонельоз. Після інциденту постраждала звернулася в управління держспоживслужби Черкас iз проханням перевірити мережу магазинів на якість продукції.

"У ході розгляду звернення було проведено комплексне обстеження цих магазинів та взято проби продукції та змиви з обладнання, які  після проведеного лабораторного дослідження показали наявність бактерій родини Salmonella", – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Під час обстеження була виявлена низка порушень санітарного законодавства при реалізації сирого м’яса та готових м’ясних виробів, а саме: перевищення асортименту та кількості продукції, що реалізується, можливостям магазинів, порушення правил товарного сусідства в холодильних вітринах, порушення правил миття та дезінфекції торгового обладнання, відсутність дезінфекційних засобів та недотримання санітарного режиму, правил зберігання спецодягу.

У зв’язку з відсутністю документів про якість та безпечність продукції, що реалізується в магазині, фахівцями служби запропоновано зняти з реалізації близько 70 найменувань продукції, яка була утилізована добровільно власником м’ясного магазину, а також складено припис по усуненню недоліків та притягнуто до адміністративної відповідальності приватного підприємця.

"Підприємство взяло до уваги зауваження та провело позапланове миття та дезінфекцію обладнання і приміщення", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаських освітян перевірять, чи не підроблені у них медичні книжки.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Перші вихідні нового року: що подивитися і де відпочити в Черкасах

Перші вихідні 2026 року — 3 та 4 січня — у Черкасах обіцяють бути по-справжньому зимовими. Мороз щипає за...

Як виростити зелену цибулю на підвіконні за 7 днів: мій 1 лайфхак з пакетом, перевірений на практиці

Порція вітамінів зі свіжої зелені взимку - це саме те, що потрібно багатьом. "Сенсація" познайомить вас із практичним способом...

Цікаве:

У Золотоноші шукають швачок: обіцяють відрядну зарплату і кар’єрне зростання

ТОВ «Олекса Груп» запрошує на постійну роботу швачок у...

Що покриває автоцивілка, а коли потрібне особисте медичне страхування водія

Усі водії в Україні зобов’язані оформити поліс ОСЦПВ —...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x