У чотирьох школах Черкащини першокласників навчатимуть по-новому

У Черкасах розпочався тренінг для педагогів шкіл Черкащини в межах всеукраїнського пілотного проекту "Нова українська школа". Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Державний стандарт початкової освіти, який набуде чинності 1 вересня 2018 року, покликаний змінити сутність української освіти.

Апробація Державного стандарту початкової освіти протягом 2017-2018 навчального року здійснюватиметься на базі 100-та пілотних шкіл України (4 школи у кожній області).

Згідно із конкурсним відбором пілотних шкіл, із 11 навчальних закладів Черкащини право здійснювати експеримент всеукраїнського рівня з пілотування Державного стандарту початкової освіти вибороли такі заклади:

1. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3 – колегіум" Смілянської міської ради;

2. Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради;

3. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради;

4. Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради.

У підготовчому тренінгу з 11 по 14 липня беруть участь  по 3 працівники кожної із пілотних шкіл Черкаської області (2 вчителя початкових класів та заступник директора школи, який відповідає за початкову освіту), а також методисти, які здійснюють навчально-методичне забезпечення початкової освіти.

Як повідомляв сайт vikka.ua, освітні заклади Черкас взялися розширювати.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут