У Чорнобаї 119 сімей отримали кошти на ліквідацію збитків, завданих негодою

Загальна сума збитків, нанесених буревієм індивідуальному та багатоквартирному житловому фонду, становить 19 млн. 810 тисяч грн. Із районного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим від стихії жителям району виділено 2 млн. грн., в тому числі 1 млн. 150 тис грн. – жителям селища. Із селищного бюджету виділено на допомогу 1 млн. 950 грн. про це повідомляють на сайті Чорнобаївської РДА.

Станом на 19 липня із районного бюджету перераховано 500 тисяч грн. субвенційних коштів на рахунок селищної ради, яка перерахувала на рахунки 119 постраждалих сімей нецільову благодійну допомогу в сумі 522 тисячі 700 гривень на ліквідацію збитків.

Першочергово відшкодування отримали інваліди I групи, інваліди війни, багатодітні сім’ї та сім’ї, в яких найбільше постраждали житлові будинки.

Сьогодні комісією селищної ради розглянуто 132 заяви від постраждалих жителів та нараховано матеріальну допомогу на суму 293 тисячі гривень, тому селищна рада ще раз звертається до жителів селища Чорнобай, будинки яких постраждали, звернутись до селищної ради з копіями паспорта та ідентифікаційного коду для написання заяви з надання нецільової благодійної допомоги.

Як повідомляв сайт vikka.ua, фермери Черкащини просять фінансової допомоги у Кабміну для ліквідації наслідків стихії. 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут