У «червоній» зоні на Черкащині порушують протиепідемічні заходи (Фото)

У Каневі, який із 5-го жовтня віднесено до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, припинено навчальний процес у закладах освіти, заборонено роботу громадського транспорту, функціонування торгівельно-розважальних центрів, спортивних закладів, об’єктів громадського харчування та ін.

Фахівці наразі посилили контроль за дотриманням карантинних норм на території Канівської ОТГ, інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

На сьогодні відбулося 30 комісійних перевірок виконання протиепідемічних та карантинних заходів, порушення виявлені на 20-ти об’єктах: не нанесено маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, працівники не забезпечені  захисними щитками та окулярами, відсутні дані, що підтверджують проведення температурного скринінгу персоналу, не проводиться належне вологе прибирання. Відтак складено 9 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства, на адресу суб’єктів господарювання направлено 20 пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

За участі працівників Держпродспоживслужби за порушення карантинних заходів працівниками Національної поліції складено 3 протоколи за ст.443 КУпАП.

Загалом з початку жовтня поточного року фахівці Держпродспоживслужби Черкащини провели 644 перевірки. Порушення санітарного законодавства встановленні у третині випадків. Складено 60 протоколів про адмінпорушення у сфері санітарного законодавства. Керівникам суб’єктів господарювання направлено 205 приписів та пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

Очолюють антирейтинг за недотримання санітарного законодавства заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, заклади громадського харчування та агропродовольчі ринки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця 2020 року.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут