У Черкаському спеціалізованому центрі видають ліки та продукти для людей із ВІЛ (ВІДЕО)

На рахунку — кожна таблетка. У Черкаському спеціалізованому медичному центрі отримують та розподіляють на область ліки для ВІЛ-інфікованих людей.  Повідомляє власний кореспондент ВІККА

Важлива умова терапії — безперервний прийом препаратів. Тому фахівці стежать, щоб кожен пацієнт вчасно і в достатній кількості отримував ліки. Окрім антиретровірусної терапії, заклад забезпечує лікарні препаратами для профілактики туберкульозу та пневмонії. 

ЮЛІЯ СИМОНЕНКО, ФАРМАЦЕВТ ЧЕРКАСЬКОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

«Розраховуємо всі необхідні ліки для використання на цілий рік кожного пацієнта. Також розробляємо звіти по використанню, замовленню всіх отриманих ліків»

Для соціально незахищених пацієнтів центру передбачені продуктові набори. Їх надали партнери закладу.  Першу партію допомоги вже видано людям із ВІЛ/СНІД. У найближчому майбутньому видачу повторять. 

ПЕТРО ЛЕВЧЕНКО, МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР ОБЛАСНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ: 

«Від фундації Антиснід-Україна продуктові набори, якими ми мотивуємо до того, щоб люди обстежувалися і малозабезпечені пацієнти центру могли підтримати своє здоров’я»

Центр допомагає не тільки пацієнтам, але й іншим лікарням області. За сприяння ЮНІСЕФ заклад отримав спеціальні бокси з холодовими елементами. Контейнери потрібні медикам для зберігання та перевезення вакцин, біоматеріалу та деяких препаратів. Допомогу вже передали керівникам медзакладів. 

МАКСИМ ЖУРАВЕЛЬ, В. О. ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» МІСТА СМІЛА:

«На даний час наш заклад дуже активно проводить вакцинацію населення, внутрішньо переміщених осіб, і також вакцинуємо воїнів збройних сил. Ці сумки, ці контейнери, будуть використовуватися в роботі нашої мобільної бригади».

ГАЛИНА РАДЬОГА / ГОЛОВНА ЛІКАРКА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ 

«Щоденно ми робимо виїзди на села і щеплення проводяться не тільки в Звенигородці, а в кожній амбулаторії, в кожному ФАПі. Вакцини зберігаємо і там, але є вакцини, які потребують холодових елементів».

Як пояснює керівниця центру, заклад все частіше відіграє роль хабу. Тут приймають і розподіляють гуманітарну допомогу, яку надають численні  партнери всеукраїнського та міжнародного значення. У певних ситуаціях відправляють ліки  пацієнту поштою — щоб забезпечити безперервність лікування. Насамперед завдяки цьому і стримується поширення вірусу імунодефіциту на Черкащині. 

ІРИНА БІЛОУС, ДИРЕКТОРКА ЧЕРКАСЬКОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

«Дуже велика кількість які міжнародних організацій, так і держава забезпечує і поставляє до нас медикаменти, розхідні матеріали, продуктові набори, контейнери. І ми роздаємо на лікувальні заклади області».

Читайте також:

У Черкаському медичному центрі допомагають людям із ВІЛ народити здорових дітей (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x