У черкаському музеї вперше презентували виставку молодого канівчанина

Черкаський обласний художній музей презентував виставку 22-річного канівського художника Володимира Вовчка. Про це інформує prostir.museum.

Володимир працює в техніці графіки та акварелі. Його малюнки виткані з павутиння абстрактних візерунків, крапочок, геометричних та рослинних орнаментів.

Художник розповідає, що роботи народжуються в його уяві несподівано. Для того, щоб не загубити ідеї, що раптово виникають, він завжди має при собі блокнот і ручку для замальовок. Процес може тривати від кількох днів до місяців, поки не буде створений закінчений образ.

Експериментує автор і на великих полотнах, змішуючи техніки та поєднуючи в єдиний простір різні теми. Незважаючи на те, що графіка – мистецтво лінійне, строге, засноване на сполученні чорного і білого, художник додає яскраві кольорові плями до полотна, що надає творам цілісності та закінченості.

За інформацією Черкаського обласного художнього музею, через свої роботи художник відкриває завісу власного внутрішнього світу. Будучи філософом і мрійником, як і більшість молодих і творчий людей, він пізнає світ, прагне зробити його кращим і донести до нас філософію простих і звичних речей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на краєзнавчу кімнату у Межирічі виділили кошти.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net