додому Новини Освіта У Черкаській медичній академії провели наукову конференцію з участю американських хірургів (ВІДЕО)

У Черкаській медичній академії провели наукову конференцію з участю американських хірургів (ВІДЕО)

0
111

У Черкаській медичній академії провели наукову конференцію з міжнародною участю. Тема: Травма та інфекція. Щоб обговорити нові напрацювання галузі хірургії, зібралися медичні працівники з Черкас та області. З доповідями виступали лікарі з Черкаської обласної лікарні та американські хірурги. Повідомляє власний кореспондент ВІККА

Грегорі Екбом хірург

Доктор Грегорі Екбом — один із іноземних гостей. За своє життя провів багато ампутацій. 5 років тому його син втратив обидві ноги. Набувши важкий особистий досвід, вирішив допомагати людям, які зазнали ампутації. Згодом на Черкащині організував проєкт, що забезпечує не лише протезування, а й психологічну підтримку. Каже, в українців є чому повчитися.

ГРЕГОРІ ЕКБОМ, ХІРУРГ, ДИРЕКТОР НЕКОМЕРЦІЙНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ LIMBFIT

Одна з найпрекрасніших речей — це те що ми можемо співпрацювати на операціях, навчанні лікарів для підготовки до протезування, ставити людей на протези і це робить нас хорошою командою. Ми вважаємо, що найкращі хірурги-травматологи у світі зараз — в Україні.

Владислав Калініченко — лікар-інтерн у хірургічному відділенні. До медакадемії прибув, щоб набути необхідних знань для подальшої роботи.

ВЛАДИСЛАВ КАЛІНІЧЕНКО, ЛІКАР-ІНТЕРН-ХІРУРГ

Планую почути сьогодні про актуальні методи лікування таких інфекцій, які отримують на війні наші військові. Дуже гарний колектив і в цілому подобається з ними працювати і набиратися досвіду.

Як і пан Владислав, Валентина Панькевич здобувала освіту в медакадемії. Каже, медик мусить навчатися усе життя, щоб упоратися з новими викликами. Тому до закладу прибула вкотре за новими знаннями.

ВАЛЕНТИНА ПАНЬКЕВИЧ, СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

З задоволенням прийшла на цю конференцію, заклад мені рідний. Рівень навчання в цьому закладі дуже високий.

На конференцію запросили як лікарів, так і медсестер. Ректорка медичної академії пояснює: важливо, щоб хірурги та медичний персонал набували нові знання спільно.

Інна Губенко

ІННА ГУБЕНКО, РЕКТОРКА ЧЕРКАСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

Тоді краще розуміємо один одного і краще розуміємо компетентності один одного. Ця конференція важлива не лише для Черкащини, але й важлива для всієї України.

Провели захід напередодні Всесвітнього дня медичної сестри. Інна Губенко відзначає: переоцінити значення роботи медсестри у догляді за травмованим важко.

Олеся ОМЕЛЬЧЕНКО, Іван ДУДА, ТЕЛЕКАНАЛ ВІККА

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x