У Черкасах збірна України проекзаменує місцевих «козаків»

У суботу, 19 вересня, в Черкасах на Центральному стадіоні відбудеться дружній матч між ветеранами Національної збірної України та командою «Черкаські козаки». Гра відбудеться з нагоди Дня міста та буде присвячена захисникам України – учасникам АТО/ООС.

Поєдинок розпочнеться о 15:00, вхід – вільний. Організаторами свята виступили Меценати та волонтери Олександр Згіблов та Станіслав Лукирич,Черкаська міська рада, Асоціація ветеранів футболу України, Федерація футболу Черкаської області, компанія «Венето» та провідний виробних хліба та хлібобулочних виробів в Україні ТОВ «Агробізнес».

У складі «синьо-жовтих» під керівництвом Анатолія Дем’яненка до мальовничих Черкас завітають: Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Олег Собуцький, Едуард Цихмейструк, Святослав Сирота, Геннадій Медведєв, В’ячеслав Свідерський, Богдан Шершун, Андрій Хомин, Віталій Самойлов, Олександр Венглинський, Андрій Оксимець, Микола Іщенко, Артем Старгородський, Євген Луценко та Олександр Романчук.

Команда «Черкаські козаки» ретельно готується до матчу, в її складі переважна більшість гравців є учасниками воєнних дій на сході України. Тренер Борис Лукашук виставить проти «зірок» футболу відважних бійців: Євгена Трандофілова, Олександра Косенка, Сергія Дробота, Євгена Вівденка, Вадима Гацанюка, Віталія Ластівку, Артема Лукашука, Максима Буренка, Віталія Мельниченка, Тараса Добрянського, Сергія Солов’я, Іллю Кулика, Владислава Сидоренка, Миколу Удовенка, Сергія Шестака, Артема Васильєва, Євгена Шуваєва, Максима Петриченка та Віктора Пустовіта.

Організатори попереджають, що перед входом на стадіон для глядачів та учасників буде проводитися епідеміологічний контроль, всі відвідувачі мають дотримуватися безпечної дистанції.

«П’ятий рік триває всеукраїнське та всесвітнє турне нашої збірної, головна мета якого залишається незмінною – підтримати українських військових, які у важкий для країни час стали на захист нас з вами, на захист рідної землі, – розповідає президент АВФУ Олег Собуцький. – Загалом провели майже 200 матчів, значна частина з яких безпосередньо у Донецькій та Луганській областях. За ці роки збірна стала справжньою сім’єю, у нас дуже гарна позитивна атмосфера, в усьому допомагаємо один одному. Це все надихає, є розуміння правильності обраного шляху та великої місії, яку виконує ця чудова команда. Ми завжди раді проводити матчі на Черкащині, це колиска України, край працьовитих та патріотичних людей. Минулого року Збірна виступала в Корсуні, від цієї гри залишилися якнайкращі спогади. Впевнені, все на найвищому рівні пройде і в Черкасах, де на центральному стадіоні зіграємо проти захисників України».

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах частково перекриють центр міста.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук