У Черкасах завод не продали: тому держава удвічі зменшила ціну

Придбати 25% державних акцій «Черкаського заводу телеграфної апаратури» за 5 млн грн не знайшлося бажаючих. На аукціон не подався жоден учасник. Про це повідомляється на сайті «Прозоро. продажі».  

Нагадаємо, що Фонд держмайна в Черкаській області виставив на продаж пакет акцій в 25% «Черкаського заводу телеграфної апаратури». Завод розташований у Черкасах по вулиці Одеській.

Підприємство не здійснює виробничу діяльність з 2004 року, тільки надає власне нерухоме майно в оренду. Розмір статутного капіталу товариства – 10 689 640 грн.

На балансі товариства обліковуються комплекси будівель та споруд у Черкасах. обладнання та устаткування у кількості 520 одиниць. малоцінні необоротні матеріальні активи – 197 шт.

46 % акцій заводу належать ТОВ «Фортекс», що в свою чергу належить Олександру Прокопчуку та Петру Маковському. ТОВ «Фортекс» нещодавно придбало у міської влади Черкас за 8,5 млн грн колишній магазин «Електрон».

Після того, як аукціон не відбувся, Фонд держмайна оголосив новий продаж. Тепер пакет акцій в 25% зменшений з 5 млн до 2,5 млн грн. Аукціон має відбутися 27 лютого.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net