У Черкасах за кошти інвестора в садочках поставлять теплові пункти

Чиновники Черкас прийняли рішення про тепло модернізацію десяти садочків міста. Там планують за кошти інвестора встановити індивідуальні теплові пункти. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

 

Зокрема ІТП поставлять в таких садочках №№ 23,30,33,39,46,62,63,74,78,83. Інвестора визначать під час тендеру, говорять чиновники. За задумом міської влади, вкладені у заходи енергоефективності кошти інвестор має окупити за кілька років, натомість місто швидко отримає якісне обладнання, яке згодом дозволить значно економити бюджет громади.

«Це наступний етап впровадження енергосервісних відносин у м.Черкаси. Потім мають бути оголошені тендери. Раніше виконавчий комітет затвердив перелік ще десятьох бюджетних установ, де у 2022 році буде проведена закупівля енергосервісу. На сьогоднішній день один з них вже оголосив тендер – це Територіальний центр надання соціальних послуг», – розповіла директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод.

У травні цього року між ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній» та виконавчим комітетом Черкаської міської ради був підписаний Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності інфраструктури Черкаської міської територіальної громади. Представники Асоціації здійснюють консультаційний супровід у підготовці об’єктів комунальної вланості до закупівлі енергосервісу.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net