У Черкасах презентують книгу про історію соляного промислу Донеччини

У Черкасах  відбудеться презентація проекту «Шлях, позначений сіллю. Солона історія Сходу України». Книга свого часу була створена для просування туристичного потенціалу східних областей України. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. 

Презентація відбудеться 10 січня о 16:00 у Палаці молоді (Південно-Західний мікрорайон).

На всіх відвідувачів чекає:

– презентація проекту, який свого часу розроблявся для просування туристичного потенціалу Сходу України, та перегляд відеоролика;
– презентація книги «Шлях, позначений сіллю. Солона історія Сходу України»;
– оглядова екскурсія маршрутом « Шлях, позначений сіллю» за допомогою інтерактивних листівок та віртуальних програм.

Проект «Шлях, позначений сіллю» реалізується громадською організацією «Крила» з 2020 року. Він розроблявся з метою розвитку туризму Північної Донеччини через призму сучасної інтерпретації солі та соляного промислу Донеччини.

За матеріалами досліджень минулих років видано книгу і розроблено панорами для віртуальних подорожей локаціями «Шляху, позначеного сіллю». Опинившись на Черкащині з початком військових дій, проект продовжує реалізуватись і спрямований на адаптацію ВПО у приймаючих громадах.

Читайте також:

Працівники СБУ викрили мешканця Черкащини, який поширював дані про розташування військових об’єктів та місць дислокації сили і техніки ЗСУ.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net