У Черкасах перевищено показники забруднення повітря

У період з 22 по 27 серпня фахівці Черкаського гідрометцентру зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації пилу та формальдегіду. Про це повідомляють в установі. 
Лабораторія Черкаського гідрометцентру продовжує контролювати забруднення атмосферного повітря в місті Черкаси та аналізувати рівень його забруднення.
За останній тижневий період було досліджено 395 проб атмосферного повітря. У цей період було встановлено, що шкідливі речовини – пил та формальдегід – перевищують гранично допустиму концентрацію за середньодобовим вмістом. Пилові домішки перевищують показники у 1,3 – 2,8 рази впродовж 5 днів у цілому по місту, формальдегід – у 2,0-6,5 рази – впродовж 5 днів у Дніпровському мікрорайоні. Порівняно з попереднім тижневим періодом у Дніпровському мікрорайоні продовжують підвищуватись концентрації формальдегіду. В цілому по місту зросли концентрації пилу. Решта забрудників повітря мають безпечні концентрації.
За прогнозом, починаючи з 1 вересня, погодні умови, завдяки змінам у циркуляції атмосферного повітря, підвищать розсіювання забруднюючих речовин у атмосфері. Денні температури повітря коливатимуться в межах 18-24°С. Нічні – в межах 8-14°С. До 3 вересня істотних опадів не очікується.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net