Водолази аварійно-рятувального загону спецпризначення врятували 49-річного чоловіка, який вирішив порибалити. Подія сталась в районі другого човнового причалу. Про це інформує пресслужба ДСНС в Черкаській області.
![крига](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/01/12154151/1.jpeg)
Чоловік провалився під лід на відставні 30-метрів від берега. До служби порятунку зателефонував інший рибалка, який став свідком події.
У цей час група пошукових водолазно-рятувальних робіт проводила планові тренування на льоду, тож рятувальники відреагували на подію миттєво – дістали рибалку з води й відвели на річкову базу, де дислокуються. Там чоловіка оглянули медики, від госпіталізації він відмовився.
Читайте також: