У Черкасах готуються приймати нову хвилю переселенців

У Черкасах отримали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які приїдуть у межах обов’язкової евакуації з регіонів. Її передала Черкаська обласна військова адміністрація для облаштування місць прийому вимушених переселенців. Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Місто отримало антисептики, засоби гігієни, зубні пасти й щітки, взуття, одяг, пледи, продукти харчування, посуд, кухонні набори тощо.

У Черкасах визначили чотири загальноосвітні навчальні заклади, в яких готові розмістити близько двох тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Для цих людей ми намагаємося створити належні умови проживання, – говорить заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. – Звичайно, хочеться, аби в країні якнайшвидше закінчилася війна, і людям не довелося переживати екстрену евакуацію, однак ми готові підставити плече нашим співвітчизникам будь-якої пори доби. Причому, як наголошує Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, ми будемо приймати стільки людей, скільки потрібно. Тримаємо гуманітарний тил, і дякуємо Збройним Силам України».

Приймала благодійний вантаж Комісія з питань прийому та розподілу гуманітарної допомоги в міській територіальній громаді. За останні 4 місяці Черкаси отримали гуманітарної допомоги більш як на 6,8 мільйона гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net