додому Новини У Черкасах чоловік потрапив під колеса маршрутки (ФОТО)

У Черкасах чоловік потрапив під колеса маршрутки (ФОТО)

0

У Черкасах маршрутка здійснила наїзд на чоловіка похилого віку. Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 27 квітня. Про це сайту vikka.ua повідомили у секторі комунікацій ГУ Національної поліції в Черкаській області.

Маршрутка №5 рухалася по проспекту Хіміків у бік вулиці Максима Залізняка (колишня Громова). У цей час чоловік переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці. Водій автобуса не встиг вчасно зреагувати та вчинив наїзд.

З місця подій чоловіка без свідомості забрала карета швидкої допомоги до Третьої міської лікарні. Як зазначив у коментарі головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук, потерпілий надійшов із черепно-мозковою травмою та був прооперований. Наразі він перебуває у реанімації. Його стан тяжкий.

Наразі за фактом ДТП у поліції відкрили провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Вона передбачає покарання, починаючи від штрафу і закінчуючи обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині на чверть побільшало аварій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version