Трирічному черкащанину потрібні два слухових апарати (Фото)

viche.ck.ua

У родині Тетяни та Володимира Бережних із села Гусакове на Звенигородщині росте 3-річний Ромчик, якому необхідна допомога.

Про це журналістам «Вісті Черкащини» розповіли волонтери церкви Адвентистів сьомого дня. Старші діти з цієї сім’ї до карантину відвідували церкву і запрошували команду в гості.

У родині зростає 4 дітей: найстаршому Вадимові 8 років, Богданці – 4, Ромчикові – 3, Каролінці – майже 2. До того ж, до Тетяни приїхав на зиму її племінник Влад, з Гуляйки. Усі містяться у невеличкій хатинці на краю села. Та подружжя трудиться не покладаючи рук, аби діти мали хліб і до хліба.

Таня зараз у декретній відпустці, але, як випаде нагода заробити копійку, то залишає дітей зі свекрухою, іде на роботу. Чоловік працює у ПП «Південь-Плюс», тримають господарство. Та придбати 2 слухових апарати вартістю 30 тис. гривень, або, тим паче, імпланти – не менше ніж за 100 тис. гривень, сім’я не має змоги. А вони так необхідні їхньому Ромчику.

Хлопчик у дитинстві важко перехворів гнійним отитом. Після ускладнень втратив слух, тому й не говорить. Лише коли мама кричить йому на саме вушко слова, він так само голосно їх повторює, теж на вухо.

«Він все розуміє, тягнеться до діток, хоче і в садочок ходити, та його не беруть, бо він, коли його не розуміють, падає на підлогу і починає совати ногами. Вихователі сказали не водити, бо дитина нібито психічно хвора. Ми поїхали до лікаря, нам сказали, що він здоровий. У нас є довідка, що дитина може відвідувати садочок, – розповідає мама. – Ми зверталися до підприємства, де працює чоловік, аби нам допомогли. Сказали: «Як вивеземо кукурудзу – дамо». До цієї пори ждемо. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей, допоможіть нашому хлопчику повернути слух».

Не будьмо байдужими. Разом ми зможемо подарувати Ромчикові чарівний світ звуків. Мама мріє про це і вже уявляє, якою буде реакція її синочка на повноцінно почуті звуки.

Гроші можна переказати на картку Приватбанку 4149 4391 0203 4729 Білоус Людмила Олександрівна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, для черкаських лікарень придбали додаткові кисневі концентратори.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут