Для черкаських лікарень придбали додаткові кисневі концентратори

Заклади охорони здоров’я в Черкасах, які визначені для госпіталізації пацієнтів із Covid-19, днями отримали 77 нових кисневих концентраторів.

27 із них передали Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги, ще 50 – інфекційній. Обладнання придбали за кошти субвенції з державного та обласного бюджетів, інформує пресслужба міськради.

Фото тематичне

«Основним елементом лікування вірусної пневмонії, спричиненою коронавірусною інфекцією, є адекватне кисневе забезпечення. Йдеться про доставку кисню під визначеним тиском до легень, аби не страждали головний мозок, серце, нирки, печінка, – поділилася заступниця директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надія Гетьман. – Киснева терапія є одним із основних методів лікування, її потребує практично 80 % пацієнтів, які потрапляють у стаціонар».

За інформацією профільного департаменту, наразі в Черкасах для лікування хворих із Covid-19 підготували 175 ліжок: 50 ліжок розгорнули в 1-ій міській лікарні (водночас, тут готуються до відкриття ще 30), 50 ліжок наявні в 3-ій лікарні швидкої медичної допомоги та 75 – у міській інфекційній лікарні.

Зазначимо, цього року в бюджеті Черкас задля попередження поширенню хвороби та лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією передбачили 104,2 млн грн. За ці кошти в медичні заклади нашого міста придбали нове необхідне обладнання, лікувальні препарати та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. Понад 2,5 млн грн спрямували для виплат премій працівникам, які безпосередньо працюють із хворими на Covid-19.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах завершили реконструкцію інфекційної лікарні.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут