Ремонти, придбання автобусів та обладнання: на що передбачена освітня субвенція на Черкащині

У 2020 році на розвиток освіти області та оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти з державного бюджету надійшли ряд субвенцій.

На що вона передбачена – інформує пресслужба ОДА.

"Нова українська школа" – 34,1 млн грн  

Буде спрямовано 33,4 млн грн на  закупівлю засобів навчання, шкільних меблів та 699,3 тис грн для 4 шкіл на закупівлю засобів навчання, що беруть участь у Всеукраїнському експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти.

На реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" – 100 млн грн                

Кошти будуть спрямовані на проведення реконструкції, капітальних ремонтів, створення мотивуючого простору у закладах освіти та зміну просторово-предметного  оточення учнів закладів освіти для опорних шкіл та великих ЗЗСО (понад 350 учнів).

Зокрема, планується провести зміну просторово-предметного оточення учнів у 29 школах та провести ремонтні роботи у 12 школах.

За рахунок цільового залишку освітньої субвенції:

– придбання 20 шкільних автобусів на засадах співфінансування 50% − за рахунок субвенції, 50% за кошти місцевого бюджету на загальну суму 36,8 млн грн, них за рахунок субвенції − 18,4 млн грн.

– Для 54 закладів загальної середньої освіти виділено освітньою субвенцію на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти" у сумі 11,4 млн грн.

– На забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях двох закладів загальної середньої освіти – 512,4 тис грн.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, президент присвоїм звання "матері-героїні" 18 черкащанкам.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут