П'ять команд баскетбольної школи "Черкаських Мавп" проводять тренувальний збір (Фото)

Баскетбольна школа "Черкаських Мавп" продовжує працювати влітку. Дотримуючись усіх протиепідеміологічних вимог, вихованці клубу займаються на відкритому повітрі. Причому тренувальний табір проводять разом як дівчата, так і хлопці.

П'ять команд клубу займається пліч-о-пліч на відкритому повітрі. Щодня у дітей по два тренування. Локації чергують – майданчик ЗОШ №12 та місцевий пляж. Разом займаються дві дівочі команди "Венето-Черкаси" (2006, 2007), та три команди юнаків "Черкаські Мавпи" (2005, 2008, 2009). Про це інформує пресслужба БК.

На чолі робочого процесу тренери Василь Івлєв, Олена Фатнєва та Наталія Євтушевська.

"Після послаблення карантину праюємо без перерви. Ніхто не відпочиває. П'ять команд – 2006 та 07 р.н. – дівчата, а також 2005, 08 і 09 р.н.– юнаки. Основна робота зараз – над збільшенням координаційних здатностей, над спритністю. Тому що поки ми не знаємо, до чого нам готуватися. Тому немає планування по фізичній підготовці. Працюємо над всіма основними якостями, над фізичними – руки, ноги, прес, спина – все це є, – каже тренер баскетбольної школи "Черкаських Мавп" Василь Івлєв. – Також вранішні тренування проводимо на майданчику. Там займаємося з м'ячами, тенісними, баскетбольними, повітряними кульками. Різні координаційні вправи. Працюємо продуктивно, на тренуваннях до 50-ти гравців. Це хороший показник".

Відзначимо, що з огляду на пандемію перед кожним тренуванням юні баскетболісти вимірюють температуру. У кого вона підвищена – до занять не допускається.

Як повідомляв сайт vikka.ua, клуби НБА цікавились Скапінцевим.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук