Під Черкасами на Дніпрі продають частину «болота»

Під Черкасами неподалік Бази юних моряків, що біля Свидівка, продають ділянку в п’ять соток. Ділянку назвали «ексклюзивною», мовляв вона знаходиться на півострові, який омивається з трьох сторін водою. Відповідне оголошення розмістила керівник одного із агентств нерухомості Черкас в мережі Фейсбук.

В оголошенні зазначено, що можна збільшити площу ділянки «за рахунок донамива» або викупити сусідню ділянку. Вартість 5 соток на березі Дніпра – 25 тис. доларів.

Як з’ясувалося, земельна ділянка, площею 4,5 га, була відведена у 2007 році ТОВ «Дніпровський баркас» Свидівоцькою сільською радою під розміщення культурно-оздоровчого комплексу та човнового причалу в довгострокове користування терміном на 49 років на умовах оренди з подальшим викупом.

Під час виготовлення проекту землеустрою ДП “Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” встановив, що ділянка обліковуються «як відкриті заболочені землі (болото)». Усі служби у своїх висновках до проекту (районна СЕС), районний відділ земельних ресурсів, управління водних ресурсів, управління навколишнього природнього середовища) заявили, що 2,5 га на цій ділянці – це болото.

У 2009 році змінюється орендар. Замість ТОВ  «Дніпровський баркас» земельною ділянкою почав опікуватися обслуговуючий кооператив «Дніпровський баркас», засновником якого є киянин і дві жителі Одеси.

Прокуратура протягом п’яти років намагалася оскаржити рішення Свидівоцької сільської ради і визнати його незаконним, проте марно. Всі суди ставали на бік «Дніпровського баркаса». У 2018 році Верховний суд залишив позов прокуратури без розгляду. Таким чином судді визнали, що ділянка на березі Дніпра була виділена законно.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах департамент Савіна гальмує приватизацію туалету

3 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій
Олексій
1 рік тому
Рейтинг статті :
     

За вовчиці там багато земель розпродали, але навіть ті рідкі випадки коли втручалася прокуратура, НІЧОГО не дали.

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x