Партія вільних демократів: «Пишаємося відповідальними містянами, які створюють комфорт у дворі»*

Чергову зустріч у черкаських дворах провели представники Партії вільних демократів.

Цього разу навідались до мешканців будинку за адресою вул. Хоменка, 16.

«Ваш будинок самодостатній, ви не просто сусіди, а маєте теплі родинні стосунки, спільні традиції. Пишаюсь тим, яку красу ви навели в підвалі, на подвір’ї. Скільки зробили: прибрали старі тополі, посадили нові дерева, відновили дорогу, поставили зупинку. Допомагав у реалізації справ із покращення інфраструктури району також Олександр Згіблов», – відзначив чинний депутат міської ради Володимир Гриценко.

Олександр Згіблов також представив на зустрічі кандидатів, по округу №3: чинний депутат Василь Соломаха, будівельник Сергій Іванов, громадський активіст Володимир Пожар, учитель Інна Михайлюк.

Згіблов наголосив на тому, що жителі ЖБК та ОСББ – відповідальні власники. Вони самі визначають, на що спрямовувати власні кошти.

Такий підхід до управління будинками – в пріоритеті для Партії вільних демократів.

«Ми вважаємо, що підхід до управління містом має бути стратегічним. У Черкасах є важливі питання, які потрібно вирішувати на роки. Місту немає куди розвиватися. Сміттєзвалище, кладовище, водозабір, очисні споруди перебувають на території інших населених пунктів. Міська влада не переймається цим. Ми пропонували рішення. Також наша Партія за реалізацію великих інфраструктурних об’єктів, які необхідно робити від початку і до кінця, уникати тендерних сум і затягувати капітальні роботи на роки», – зауважив Згіблов

Лідер «Вільних демократів» розповів і про несправедливі тарифи «Нової якості», з якими продовжують боротися, і про можливість зменшити тариф на опалення в низці будинків тощо.

Мешканці відзначили, що їх турбує кілька питань: допомогти знайти виконавця робіт із прибирання снігу, із вивезення листя тощо. Жителі незадоволені тим, що через двір їздить чимало автомобілів до дитсадка, фури користуються дворовим проїздом, та ремонтувати асфальт мешканці мають за власний рахунок, міська влада відмовляється.

Олександр Згіблов розповів про шляхи вирішення цієї проблеми і пообіцяв долучитися у її вирішенні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Вільні демократи» налаштовані розвивати в Черкасах аматорський та професійний спорт.

*Іміджева інформація

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут