«Вільні демократи» налаштовані розвивати в Черкасах аматорський та професійний спорт*

Черкаси менш ніж на десяту частину від потреби забезпечені відкритими спортивними майданчиками, якісними мультифункціональними спортивними залами і басейнами.

Партія вільних демократів упевнена: лише завдяки зацікавленню молоді спортом, створенню сучасних умов для активного дозвілля можна забрати дітей з вулиці та відволікти їх від шкідливих звичок, прищепити бажання бути здоровим. Про це йдеться на сторінці партії у Facebook.

Серед основних пріоритетів команди «Вільних демократів» – розвиток в місті професійного та аматорського спорту в усіх його можливих проявах: на вулиці та в приміщенні.

Першочергові завдання для представників Партії: створення сучасних умов усім жителям міста для можливості безпечно займатися спортом на пляжах, в парках, у скверах, у дворах, у школах.

«Необхідно облаштовувати 30 нових майданчиків у дворах, бо в кожному дворі має бути спортивний майданчик. Щороку в Черкасах має будуватися, щонайменше, 5 нових повноцінних спортивних майданчиків в рекреаційних зонах та оновлюватися десять навчальних закладів. Кожен навчальний заклад повинен мати багатофункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту надворі та капітально відремонтований спортивний зал всередині. Спортивний процес, який оберуть діти і дорослі не такий важливий, як результат – бути здоровим», – зазначають «вільнодемократівці».

Як повідомляв сайт vikka.ua, жителям Черкас представили команду «Вільних демократів» від третього округу.

*Іміджева інформація

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net