Із трьох претендентів на посаду директора Корсунь-Шевченківського заповідника комісія у Черкасах обрала одного. Причому всі 9 членів комісії проголосували одноголосно. Про це повідомляє сайт Черкаської обласної ради.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/01/27095535/272769694_4102390573197067_5792425454249513020_n.jpg)
Конкурс на посаду директора Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника виграла Парасковія Степенькіна, яка є нині директором заповіднику. Претендентами у неї були Світлана Костенко – завідувачка Художньої галереї, Катерина Лоєнко – молодша наукова співробітниця заповідника.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/01/27095548/272789721_4102477879855003_2333469363557900484_n.jpg)
Остаточно рішення конкурсної комісії має бути затверджене на сесії Черкаської обласної ради.
Довідка: До складу Заповідника входить 5 музеїв: музей історії Корсунь-Шевченківської битви, історичний музей, меморіальний музей К.Г.Стеценка у с.Квітках, літературно-меморіальний музей І.С.Нечуя-Левицького у смт Стеблеві і Художня галерея. Фондова колекція експонатів налічує понад 68 тисяч одиниць збереження, наукова бібліотека з читальним залом – понад 21 тисячу одиниць збереження.
Читайте також: Загублений рюкзак та імпічмент старості: черкаські студенти розповіли свої цікаві історії.
Читайте новини vikka.ua у зручному форматі:
сторінка у фейсбуці,
акаунт в інстаграмі,
ми в TikTok.
Усі відео ТК «ВІККА» доступні на ютюб-каналі.