Один із черкаських вишів – у числі найкращих в Україні

Черкаський державний технологічний університет посів 18 місце серед найкращих закладів вищої освіти України. Відповідний рейтинг закладів вищої освіти опублікувало агентство U-Multirank.

Про це повідомляє пресслужба черкаського вишу.

Відповідно до 8-го щорічного рейтингу університетів, до якого увійшло 1948 закладів вищої освіти із 97 країн світу, ЧДТУ також займає 4 місце серед українських університетів за загальною кількістю оцінок «А». Наразі університет має дев’ять «А». Минулого року їх було тільки дві.

chdtu.edu.ua

ЧДТУ має 3 оцінки «А» у розділі «Викладанння та навчання», по 2 оцінки «А» у розділах «Дослідження», «Трансфер технологій», «Міжнародна орієнтація», що свідчить про високу якість організації освітнього й науково-дослідного процесів, а також ефективну співпрацю зі стейкхолдерами, демонструє динамічний розвиток і відповідність сучасним стандартам якості освіти та науки.

Зазначимо, що рейтинг U-Multirank визначає найкращі університети Європи та світу, проводиться під егідою Європейської комісії та є джерелом даних й інструментом аналізу за всіма аспектами діяльності.

Інформація про заклади вищої освіти аналізується у п’ятьох категоріях: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця. Зібрані дані слугують для представлення результатів діяльності закладів вищої освіти на порталі U-Multirank, що дозволяє отримати повну інформацію щодо їх конкурентних переваг та зон розвитку.

Абітурієнти, дослідники, менеджери вищої освіти, науково-педагогічні працівники, інші стейкхолдери системи вищої освіти мають змогу порівняти діяльність закладів вищої освіти як в цілому, так і їх окремих освітніх програм, за декількома десятками показників, обравши з-поміж них важливі для кожного індивідуального користувача.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у реабілітаційному центрі «Жага до життя» провели Олімпійський урок.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x