Обласна лікарня поповнилася обладнанням для діагностики та лікування легеневих захворювань (Фото)

Майже на мільйон гривень гуманітарної допомоги передали благодійники обласній лікарні. Це – надсучасне обладнання для діагностики захворювань гортані та верхніх дихальних шляхів, а також засоби індивідуального захисту.

Відеофіброларингоскоп фірми «Карл Шторц» – необхідне поповнення для обласної лікарні. Він дає можливість діагностувати та лікувати хворого засобами відео- та фотофіксації завдяки якісному зображенню, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

«Точність діагностування дозволить скоротити термін лікування та підвищити його ефективність,– каже головний лікар обласної лікарні Олександр Дудник. – У разі складних випадків, фахівці зможуть колегіально ухвалювати рішення, ознайомившись з фото- та відеоматеріалами обстеження пацієнта. Таке ж обладнання особливо необхідне при наданні допомоги хворим на COVID-19. Тож його активно зараз застосовуватимемо».

Вартує таке медичне поповнення близько 600 тисяч гривень. Загалом, завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу, Черкаська обласна отримала обладнання на понад 5 млн грн: ШВЛ, кисневі концентратори, монітори пацієнта. Це обладнання зараз допомагає у лікуванні хворих на коронавірус. Також лікарня продовжує отримувати ЗІЗи для медичного персоналу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ще в одному селі на Черкащині з’явилася новенька амбулаторія.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут