Небо над Черкасами прикриватиме німецький комплекс ППО?

Небо над Черкасами прикриватиме німецький ЗРК IRIS-T SLM, радіус дії якого – 25 км. Хоча є модифікації – до 40 км. Мапу, на якій зображені моделі ЗРК, що прикриватимуть небо 11 міст України, оприлюднив сайт миколаївський сайт Корабелов. інфо.

Якщо вірити цій мапі, то 8 міст України прикриватимуть ЗРК NASAMS 2, які передають США та Норвегія, а три міста (Вінницю, Черкаси та Полтаву) – ЗРК IRIS-T SLM, які передасть Німеччина. Проте Генеральний штаб України не підтвердив цієї інформації.

Водночас військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко заявляє, що американські та норвезькі комплекси зможуть прикрити не 8 об’єктів, а лише два.

“До того ж, чомусь коли багато хто пише про передачу Україні ЗРК NASAMS, то роблять неприпустиму помилку, кажучи про шість комплексів так, немов їх можна буде розставити у 6 різних об’єктах. Насправді передають 2 батареї, а до складу однієї батареї входять чотири установки, з яких 3 пускові установки LCHR, кожна на шість осередків для ракет AIM-120 AMRAAM, а так само РЛС AN/MPQ-64f1 Improved Sentinel і одну машину центру розподілу вогню і одну машину з електронно-оптичною камерою MSP500. Тобто, дві батареї – це прикриття максимум двох об’єктів”, – додав експерт в коментарі сайту “УНІАН”.

Більше того, контракти на поставку американських і німецьких ЗРК мають бути виконані протягом найближчих двох років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Військово-Морські Сили ЗСУ анонсували появу аналога морського тральщика «Черкаси» – символу спротиву російської окупації у Криму у 2014 році.

«Можливо, це не будуть ті «Черкаси», на яких служив я, але на цьому кораблі буде дух його героїчного попередника. І ви про це скоро дізнаєтесь», – зазначив Олексій Неїжпапа, віцеадмірал, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України..

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net