Найдорожчі: шість брендів з Черкащини потрапили до ТОП-100

Шість брендів з Черкащини потрапили до списку ТОП-100 найдорожчих брендів України. Експерти оцінили вартість черкаських виробництв із цього списку в 375 млн доларів. Про це повідомляє сайт  inventure.

Рейтинг складений на основі даних і розрахунків дослідницької компанії MPP Consulting. Аналіз проведено в порівнянні 2019 та 2020 років.

Хто ж з черкаських брендів у списку ТОП-100?

Девяту позицію посідає торгова марка «Хлібний Дар» (алкогольна промисловість). Вартість бренду оцінена експертами в – 162 млн. доларів. У порівнянні з 2019 роком ціна торгівельної марки виросла на 3 млн. грн.

Виробником «Хлібного Дару» є компанія Bayadera Group, один із заводів якої розташований під Черкасами.

Замикає ТОП-10 – бренд з Черкащини «Наша ряба» (мясна промисловість)

«Наша ряба» – продукт Миронівського хлібопродукту. У 2020 році бренд був оцінений в 160 млн. доларів. Саме це підприємство активно представлене в Черкаській області. Щоправда, з 2021 року Миронівських МХП відійшов від бренду «Наша ряба». Натомість замість звичного логотипу з’явиться упаковка з написом «Та сама курочка».

62 місце в ТОП-100 посідає бренд «Верес» (продукти харчування)

Його ціна – 18,4 млн. доларів. Компанія «Верес» представлена в Черкаській області (зокрема в Черкасах та Каневі). Вона має, як виробничі потужності, так і склади. У порівняння з 2019 роком вартість бренду зменшилася на майже 5 млн. доларів.

63-тю позицію обіймає бренд «Козацька рада» (алкоголь)

Виробник компанія  Bayadera Group (Національна горілчана компанія). Ціна бренду – 18,2 млн. доларів.

«Волошкове поле» – 96 місце (молочарство)

Бренд з Черкас динамічно розвивається. Якщо у 2019 році він коштував 6,1 млн. доларів, то вже наступного року він зріс до 8,8 млн. доларів. Виробником «Волошкового поля» (йогурти, молоко, сири тощо) є ПАТ «Юрія». Виробничі потужності розташовані в Черкасах.

ТОП-100 замикають сири із Звенигородки (молочна продукція)

Бренд «Звенигора» замикає ТОП-100 найдорожчих брендів України. Вартість бренду експерти оцінили в 8,2 млн. доларів. Потужності розташовані в Звенигородці Черкаської області. З 2001 року Звенигородський комбінат став частиною міжнародної групи SAVENCIA.

Як повідомляв сайт vikka.ua, горище в придачу: у Черкасах продають частину філармонії

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net