Сопілкарі Звенигородської дитячої школи мистецтв на Черкащині перед Різдвом вчергове дали вуличний концерт, на якому зібрали 5 тисяч гривень на благодійність. Про це повідомляють на сайті Вісті Черкащини.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/01/05153811/1.jpg)
Як поінформувала наставниця дітей Алла Орлова, гроші перераховано на підтримку шпиталів та медзакладів України.
Це вже третя благодійна акція маленьких та юних артистів. Під час першої діти зібрали 2 тисячі гривень, потім 6 600 (за півтори години), нині – 5 тисяч. Кошти перших двох зборів, як ми вже писали, пішли на лікування військових.
Звісно, окрилені такими успіхами діти готові хоч щодня волонтерити, але очікується різке січневе похолодання. А сопілка – не той інструмент, щоб грати на морозі, та ще й дітям. Тож чекатимуть на потепління.
Читайте також:
У Черкасах презентують проект «Малюємо Перемогу… Сила рушникового Дерева життя»