У Черкасах презентують проект «Малюємо Перемогу… Сила рушникового Дерева життя»

Рушникові орнаменти «дерева життя» відтворять на контейнерах для танкових снарядів, щоб потім продати на благодійному аукціоні для потреб ЗСУ. Такий проєкт завтра, 6 січня о 13.00 презентують у обласному краєзнавчому музеї. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. 

Проект має назву «Малюємо Перемогу… Сила рушникового Дерева життя» і приурочений до річниці утворення Черкаської області. Проєкт реалізують Черкаський обласний краєзнавчий музей у співпраці з ГО «Наш батальйон» та ГО «Автомайдан. Черкаси», майстрами Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, художниками та студентами профільних навчальних закладів.

Вони відтворять традиційні орнаменти «дерева життя», які вишивали на святкових рушниках наші предки, на предметах «нежиття», а саме, контейнерах для танкових снарядів (гармата Д-81), тим самим символізуючи перемогу світла над темрявою, а життя над смертю.

Після презентації проєкту «Малюємо Перемогу… Сила рушникового Дерева життя» артефакти будуть передані до громадських організацій для реалізації їх на аукціонах.

Читайте також:

Працівники Червонослобідської сільської ради власним коштом придбали автомобіль для потреб Збройних Сил України. Автівка стала передноворічним подарунком для одного з підрозділів ЗСУ, де служать жителі громади.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net