На ялинковому базарі у Черкасах виявили порушника (Фото)

На Черкащині триває операція «Новорічна ялинка». Наразі вже є перші порушення, виявлені екологами та поліцейськими.

З початку тижня на Черкащині склали 14 протоколів на порушників природоохоронного законодавства. Про це у Facebook повідомив начальник Управління екологічного нагляду Черкащини Олександр Позняков.

Так, в ході проведення рейдових перевірок 24 грудня на ялинковому базарі, що в місті Черкаси, інспекторами спільно з поліцією виявлено правопорушника, який здійснював реалізацію ялинок без відповідних документів, що посвідчують їх придбання.

За відсутність дозвільних документів, на «ялинкового правопорушника», складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 88-1 КУпАП (Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу), що тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 1700 грн.).

Державна екологічна інспекція Центрального округу нагадує, що державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу під час рейдів перевіряються товарно-транспортні накладні у підприємців та наявність на хвойних насадженнях спеціального маркування (чіпи/бирки/штрих-код), що містить інформацію про походження дерева. В разі виявлення правопорушення, винні особи можуть бути притягнуті не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності.

У випадку виявлення фактів незаконних порубок новорічних красунь або їх реалізації повідомляти на телефон «Гарячої лінії» Інспекції за номером (0532) 56-93-18 (м.Полтава) та (0472) 63 09 87 (м. Черкаси).

Як повідомляв сайт vikka.ua, у двох районах на Черкащині виявили гори невідомого сміття.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут