У двох районах на Черкащині виявили гори невідомого сміття (Фото)

На земельних ділянках у Городищенському та Звенигородському районах екологи виявили невідому суміш сірого кольору.

Збитки, завдані земельним ресурсам, склали понад 4 мільйони гривень. Про це у Facebook повідомив начальник Управління екологічного нагляду Черкащини Олександр Позняков.

Так, реагуючи на звернення громадян щодо завезення відходів на територію колишнього Городищенського цукрорафінадного заводу, екоінспектори виїхали на місце події.

У ході обстеження виявлено, що на трьох земельних ділянках знаходиться невідома суміш сірого кольору. Відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрані проби ґрунту та здійснені заміри, складений акт відбору проб.

Як результат, розрахунок розміру завданої державі шкоди, внаслідок засмічення земельної ділянки становить 3 922 695 млн.грн., а розрахунок розміру завданої державі шкоди внаслідок забруднення земельної ділянки становить 389 363,8 тис.грн. (триста вісімдесят дев’ять тисяч триста шістдесят три гривні вісімдесят копійок).

Також ідентичну ситуацію зафіксовано за розглядом звернення стурбованих громадян щодо розміщення відходів картонної фабрики місцевим фермером на території села Водяники Звенигородського району.

Держекоінспектори у присутності начальника відділу земельних ресурсів ЖКГ та благоустрою Водяницької об’єднаної територіальної громади провели обстеження чотирьох земельних ділянок, які знаходяться у комунальній власності Водяницької ОТГ.

За результатами встановлено, що вказані земельні ділянки (бувші силосні ями) засипані невідомою сумішшю сірого кольору, глибиною 2 метра та вкриті зверху шаром землі. Відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрані проби ґрунту та здійснені заміри, складений акт відбору проб.

Крім того, проведено розрахунки розміру завданої державі шкоди, заподіяної внаслідок засмічення земельних ділянок, яка становить 366 505 тис.грн. (триста шістдесят шість тисяч п’ятсот п’ять гривень).

Державною екологічною інспекцією Центрального округу підготовлено та направлено матеріали до Звенигородського та Городищенського відділів поліції ГУНП в Черкаській області для приєднання до матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні порушеному за фактом забруднення та засмічення землі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині зловмисники викрали будматеріали з нової амбулаторії.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут