На місці парковок будують магазини: черкаських депутат питав владців, де людям ставити машини

Черкаський депутат від Партії вільних демократів Тарас Коломієць вимагає у місцевої влади дати відповідь на питання, чи забезпечені парковими місцями жителі міста, зокрема мікрорайону «Митниця». Оскільки їх прибудинкові території, котрі передбачалися для паркінгів, були здані в оренду.

Про це депутат повідомив під час виступу на сесії міської ради, передає кореспондент сайту vikka.ua.

Тарас Коломієць повідомив, що свого часу міська влада Черкас для збільшення надходжень до бюджету міста надала в тимчасове користування землі транспорту та зв’язку. Відповідно, землекористувачі мали заробляти кошти та вкладати їх в подальший розвиток цих територій, тобто будувати багаторівневі паркінги, тим самим вирішувати проблеми паркування автомобілів.

«Наразі проблема з місцями для паркування автомобілів тільки збільшилась і особливо гостро стоїть перед мешканцями мікрорайону Митниця. Тому активно змінювати цільове призначення цих земельних ділянок не є доцільним. Враховуючи таку ситуацію, прошу надати інформацію щодо кількості автомобілів відповідної класифікації в Черкасах, розрахункову кількість наявних парко місць – зазначив у зверненні депутат.

Також він додав, що вимагає отримати інформацію про заходи, які приймаються виконавчою владою для організації паркувальних місць для приватних автомобілів та про заходи, які приймаються для звільнення подвір’їв будинків від приватних автомобілів, які перешкоджають проїзд спецтранспорту.

«Враховуючи неабиякий суспільний резонанс, який спричинило будівництво магазину з паркінгом по вул. Героїв Дніпра, 49, від імені мешканців будинків, прилеглих до автостоянки, прошу призупинити процес будівництва вказаного вище магазину на землях транспорту та зв’язку, до вирішення озвучених питань по забезпеченню необхідною кількістю місця для паркування приватних автомобілів та інших означених мною питань та проведення офіційних громадських слухань з питань необхідності цього будівництва», – підкреслив вільнодемократівець Тарас Коломієць.

Також Тарас Коломієць додав, що вимагає надати доручення департаменту юридичного забезпечення підготувати позов до суду про скасування містобудівних умов та обмежень, виданих ПП «Інтерресурс» для здійснення будівництва магазину з паркінгом по вулиці Героїв Дніпра, 49.

Пропозицію обранця підтримав 31 депутат. Рішення було прийнято.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати вимагають зупинити будівництво супермаркету.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net