Сьогодні у місті Канів вшанували пам’ять Тараса Шевченка. Вранці 9 березня на Чернечій горі жителі Канева поклали квіти та вшанували пам’ять Великого Кобзаря. Про це пишуть на сайті Канівської міської ради.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/03/09124852/1.jpg)
Російський ворог сьогодні, як і тоді, показує своє бажання підкорити українців, розпочавши вранці 24 лютого підлу кровопролитну війну. Втім, попри це ми єднаємося та не забуваємо про нашого духовного батька. Сьогодні, 9 березня, виповнилося 208 років від дня його народження.
Ранком представники міської влади на чолі з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом та небайдужі канівці зібралися на Чернечій горі для того, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять свого славетного сина.
˗ Зараз настав в такий час, що нам як ніколи потрібно об’єднатися та дати жорстку відсіч російським загарбникам, ˗ наголосила у своїй промові в.о генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/03/09124850/2.jpg)
Читайте також: Краєзнавці Черкащини: Україна переможе