На Черкаській ТЕЦ – новий керівник (ФОТО)

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» призначено нового керівника. Відтак, підприємство очолив Сергій Вікторович Куриленко. Про це повідомили на офіційній сторінці Черкаської ТЕЦ в мережі Фейсбук

Новопризначений директор познайомився з представниками колективу ТЕЦ, із цехами та підрозділами підприємства, оглянув територію та виробничі цехи станції.

– Я усвідомлюю сьогодні рівень відповідальності, який беру на себе, очоливши в такий складний для України час, вже згуртовану та професійну команду Черкаської ТЕЦ. Я залучу всі свої знання та попередньо отриманий досвід, щоб досягати поставлених цілей та впоратися з викликами, які диктує нині війна. Одним із пріоритетних для мене на сьогодні завдань є безпечна та надійна, економічна та стабільна робота підприємства. Це особливо важливо впродовж проходження опалювального сезону 2022-2023 років, оскільки ми є надійним постачальником тепла та гарячої води для близько 150 тисяч споживачів міста Черкаси, – запевнив Сергій Вікторович.

Останні п’ятнадцять років своєї трудової діяльності Сергій Вікторович працював на керівних посадах та очолював підприємства енергетичної галузі, зокрема: АЕС Согринська ТЕЦ», Республіка Казахстан – Технічний директор; ДТЕК Дніпроенерго «ЗАПОРІЗЬКА ТЕС» – Директор; ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», Україна – Директор дирекції з генерації електроенергії.

Читайте також

Опалювальний сезон у Черкасах: скупка дров, план «Б», борги

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Барига
Барига
7 місяців тому

А топить думаєш нормально? І воду гріть ?
Чі тільки прийшов щоб бобла собі побільше до кішені загребли?

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net