На Черкащині впровадять систему спостережень за станом повітря

В області розробили Програму державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря для зони «Черкаська» на 2021 – 2025 роки. А днями затвердили на сесії обласної ради. Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

За словами керівниці Управління екології та природних ресурсів ЧОДА Олени Звягінцевої, реалізація заходів Програми дозволить вперше в області впровадити автоматизовану систему спостережень за станом атмосферного повітря. Це своєю чергою сприятиме доступу населення до інформації про якість повітряного басейну.

– Екологічна ситуація в області, здоров’я населення напряму залежать від стану довкілля, зокрема його компонентів: атмосферного повітря, водних ресурсів, ґрунтів, тощо. Досягнення ж нормативного стану атмосферного повітря, обмеження шкідливого впливу забруднюючих речовин на довкілля та здоров’я людини неможливе без відповідних моніторингових спостережень, – додає Олена Звягінцева.

Додамо, Програму державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря розробили відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Як повідомляла vikka.ua, черкасці вимагали суворого покарання для родичів загиблого хлопчика. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net