На Черкащині вчитель судитиметься зі школою через відсторонення від роботи

Вчитель Бужанської школи, що на Черкащині, Олексій Галкін судитиметься через відсторонення його від освітнього процесу. Чоловік викладає фізкультуру. 8 листопада йому вручили наказ через відсутність довідки про вакцинацію. Про це повідомляють на сайті «Вісті Черкащини».

– 3 листопада мені дали повідомлення про обов’язкове профілактичне щеплення, – розповідає освітянин. – Я написав, що ознайомлений і не погоджуюсь. 8 листопада я отримав наказ про відсторонення. Я намагався відстояти свою думку, адже порушуються мої права. Сварок і скандалів не було. Нині я за кілька днів вже віднесу заяву до суду.

школа
cherk-consumer.gov.ua

Поки години фізкультури, в які викладав Олексій Галкін, перекривають іншими предметами.

–Мої уроки замінюють математикою, фізикою й українською мовою, – продовжує вчитель. – Я батьків питав, чи вони погоджуються на таке. Або хай вчитель-предметник сам проводить уроки фізкультури.

Попри відсторонення, чоловік все одно ходить до навчального закладу.

–Все одно я виходжу на роботу в спортзал і спостерігаю за цією ситуацією, – каже Галкін. – Буду відсуджувати за всі дні, коли я був фактично безробітним. Я не проти вакцинації. Але проти порушення закону. Порушено дуже багато статей Конституції.

Керівництво Бужанської школи готове до суду.

–Він відмовляється від вакцинації та написав заяву про відмову від медичного втручання, – коментує директорка КОЗ «Бужанський навчально-виховний комплекс» Лариса Німець. – А я дію згідно з чинним законодавством. 3 листопада я попередила всіх працівників, аби до 5-го вирішили всі проблеми. Кілька осіб отримали вакцину, кілька – принесли довідку, що захворіли. Ще одна вчителька звільнилась, бо не може вакцинуватись через релігійні переконання. Залишився лише Олексій Анатолійович. На нараді я казала всім: або платитиму 170 тисяч штрафу, або судитимусь з працівником. Я готова до суду.

Вже з понеділка на місце Галкіна поставлять іншого вчителя фізичної культури. Про відсторонення директорка не шкодує. Каже, всі мають бути рівними перед законом.\

Читайте також на сайті vikka.ua, Більше 600 працівників закладів освіти відсторонено на Черкащині

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
2 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Бандерівець
Бандерівець
7 місяців тому

так, коментарі видаляються. правильною дорогою йдете….

Ник
Ник
7 місяців тому

Какой-то мудак придумал типа закон,а люди не хотят быть заложниками…,

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net