На Канівщині дорогу місцевого значення «Копіювата-Беркозівка» відремонтують за 90 млн грн. Відповідний тендер провела Служба місцевих автомобільних доріг Черкаської області.
13 км дороги в межах сіл Копіювата, Копіювате та Беркозівка відремонтують за 90 млн грн. Переможцем тендеру стало христинівське підприємство з черкаською пропискою «Дорстрой». Засновником підприємства є Роберт Григорян, а директором Ігор Віблий.
![ремонт дороги](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/08/30162630/1.jpg)
Вартість 1 км – майже 7 млн. грн. Проводитиметься капітальний ремонт, яким передбачено заміна асфальтного покриття, укріплення узбіччя, встановлення знаків і розмітки.
Читайте також:
Дорогу під Чигирином відремонтують «за найвищою ціною»
Підприємство із Канева ремонтуватиме дорогу на Чорнобаївщині
На Черкащині відремонтують дорогу за десятки мільйонів
Читайте новини vikka.ua у зручному форматі:
сторінка у фейсбуці,
акаунт в інстаграмі,
ми в TikTok.