На Черкащині готуються випустити ковбасу «З перемогою» (ВІДЕО)

Сосиски, сардельки та варена ковбаса – продукти торгової марки «Смаковинка», які мають найбільший попит. Особлива гордість виробництва – ковбаси «Смерть москалям» та «Бандерівська». На підприємстві вірять: скоро зможуть випустити нову ковбасу під назвою «З перемогою». Повідомляє власкор ВІККА.

На підприємстві пояснюють: використовують тільки якісну сировину, яка проходить санітарний та ветеринарний контролі. Усіх офіційних стандартів якості дотримано. 

НАДІЯ ЛОСЄВА, ТЕХНОЛОГ КОВБАСНОГО ВИРОБНИЦТВА ТМ «СМАКОВИНКА»:

«Варену групу їдять від малесеньких до старесеньких. Тому в нас дуже популярні сосиски Шкільні, нормативний документ державний. Вона попитом користується у нашого споживача». 

Окрім варених м’ясних продуктів, на підприємстві виготовляють копчені і напівкопчені ковбаси, сальтисон, балик. Особлива гордість – ковбаси «Смерть москалям» та «Бандерівська». Їх уже не раз відправляли в регіони, охоплені активними бойовими діями. За рік «Смаковинка»вже надіслала сім гуманітарних конвоїв. 

НАДІЯ ЛОСЄВА, ТЕХНОЛОГ КОВБАСНОГО ВИРОБНИЦТВА ТМ «СМАКОВИНКА»: 

«Дати те тепло домашнє нашому воїнові, щоб хоч трішки людина, яка там, на передовій, відчула, що в тилу хтось піклується про нього, ми можемо тільки так. Тільки нашою хорошою продукцією. 

Колектив м’ясопереробного виробництва дякує кожному захиснику держави. Вірить у Перемогу українських збройних сил беззаперечно. 

НАДІЯ ЛОСЄВА, ТЕХНОЛОГ КОВБАСНОГО ВИРОБНИЦТВА ТМ «СМАКОВИНКА»:

«Коли ми переможемо, тоді обов’язково буде ковбаса, яка буде мати назву «З перемогою». Тільки так».

Читайте також:

«Черкасиводоканал» возитиме воду у нових цистернах 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net